info@t-cozum.com Bayi girişi
XML Image Slideshow

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
 


Genel Müdür Değişikliği

Genel Müdür olarak görev yapan Fatma Şenadam istafa etmiş yerine 28.12.2011 tarihinde İbrahim Kuzucu Genel Müdür olarak atanmıştır.
   Devamı

6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu Resmi Gazetede Yayınlandı

Kanun; Her sermaye şirketinin, bir internet sitesi açmasını, şirketin internet sitesi zaten mevcutsa bu sitenin belli bir bölümünü kanunda belirtilen hususların yayımlanmasına özgülemek zorunda olduğunu belirmektedir.
   Devamı

İnternte Sitesi Olmayana Hapis

17 Şubat 2011 Sabah Gazetesi İnternet sistesinde yayınlana habere göre; "Yeni Türk Ticaret Kanunu'na göre internet sitesi olmayan şirket yöneticilerine hapis cezası geliyor."
   DevamıBütün haberleri göster  
 
Firmamız


  T-Çözüm müşterilerine ihtiyaçları olan ürün-hizmeti en ucuz, en doğru ve zamanında sağlamak prensibiyle faaliyetlerini yürütür. Hizmet verdiği tüm alanlarda müşteriyi, danışmanı ve üretici/hizmet vereni maksimum fayda çerçevesinde buluşturup tüm tarafların işin sonucunda kazanan olması hizmet prensibiyle hareket eder.

          Ana faaliyet konularımız;
 1. Yazılım ve Teknolojik Çözümler
 2. Dış Kaynak (Outsource)
 3. Satış ve Pazarlama Çözümleri
 4. Sigorta Yazılım ve Danışmanlığı

  1. Yazılım, Donanım ve Teknolojik çözümler
        Yazılım ve donanım alanındaki uzman kadrosuyla müşterisinin ihtiyacı olan ürünü analizini yaptıktan sonra oluşan kapsam dâhilinde belirlenen şartlarda teslim edilmesini sağlar.

        Müşterilerimize ihtiyaçları olan en uygun ürün veya hizmeti zamanında, tam, doğru ve ucuz olarak sunmayı kuruluş prensibi olarak belirleyen T-Çözüm; müşterilerinin ihtiyaçlarını ücretsiz olarak analiz edip ihtiyaçlarına en doğru çözümü tavsiye veya tedarik etmektedir.

        Teknolojik yatırımlar özellikle yazılımsal yatırımlar şirket içerisinde ihtiyaçları çok net bir şekilde hissedilse bile alınacak olan ürünün sanal olması ve yatırımcının konu hakkında uzman olmaması sebebiyle fiyaskoyla sonuçlanabilmektedir. Yatırımı yapan şirket ürünü ya çok uzun bir sürede teslim almakta, ya hiç teslim alamamakta, ya da ürünü teslim alsa dahi ihtiyaçlarını uygun olmadığını veya almayı hedeflediği sonuçları veya süreçleri yürütemediğini görmektedir. T-Çözüm ile çalışmak müşterinin tüm bu risklerini yok etmektedir. İşin büyüklüğüne bakmaksızın tüm işleri müşterisi adına proje yönetimi mantığı ile ihtiyacın doğru analizi yapıp işin uzmanı insanlar tarafından, en az maliyetle ve zamanında yapılmasını sağladığı için yatırımcı için en doğru çözümdür.
     2. Dış Kaynak (outsource)
        T-Çözümana faaliyet alanları olan Yazılım ve Satış-Pazarlama alanlarında dış kaynak sağlamaktadır.
Yazılım alanında outsource: İhtiyaç duyulan iyi yazılımcıya ihtiyaç duyduğunuz süre için temin edebileceğiniz güvenli bir kaynak sunuyoruz. Konuya sadece personel kiralamak olarak değil ihtiyacın karşılanması olarak baktığımız için yaşanabilecek olan tüm aksilikleri engelleyebilmekte ve süreç içerisinde çeşitli sebeplerle oluşabilecek boşlukları engellemekteyiz. Yazılım dış kaynağı (outsource) hizmetlerimizi sunduğumuz başlıklarımız şöyledir:
·         Sürekli Personel Temini: Ekibinizde yazılımcı olarak çalışacak sürekli personel teminini sağlayarak personel maliyetini hizmet alımına çevirmekteyiz
·         Belirli Süreli Personel Temini: Yazılım ekibinizdeki personellerden askerlik, doğum, hastalık, vb sebeplerle belli bir süre ayrı kalacak olan personel yerine o süre boyunca destek verecek personeli temin etmekteyiz.
·         Proje Bazlı: Kaynak planlamanızı aşan projeler için projede ekibinizin parçası olacak yazılımcıyı size sağlamaktayız.
Satış ve Pazarlama alanında outsource: Bilişim ürünlerinizin satış veya pazarlama aktiviteleri için günlük veya proje bazlı uzman personel temini gerçekleştirerek sizi doğru insanı bulma, proje sonrası personeli ne yapacağınıza ilişkin sorunları ortadan kaldıran uygun bir çözümdür
3. Satış ve Pazarlama Çözümleri
        Satış ve pazarlama kadrosuna sahip olmayan şirketlerin ürettikleri veya satışını yaptıkları ürünler için böyle bir kadro kurmak ve bunların maliyetlerini göğüslemek sonuçta beklenen kara ulaşılmadığı zaman hiçbir anlam ifade etmemektedir.

        T-Çözüm uzman ekibi ve satış-pazarlama alanındaki tecrübesiyle sizin kendinize ait bir ekip kurmanıza veya mevcut ekibinizi büyütmeye gerek kalmadan tüm bu faaliyetleri yürüterek satışı maksimize edip ürün bilinirliğini arttırma konusunda en büyük çözüm ortağınız olacaktır.

        Kendi içinizde yapacağınız satış-pazarlama faaliyetlerini tüm sabit giderlerinden ve yönetim zorluklarından sizi kurtaran çalışma yöntemiyle satışın arttırılması konusunda çözüm ve faaliyetler yürüten T-Çözüm kazan-kazan modeliyle iş yapmaktadır.

         Satış ve pazarlama hizmetlerini şirketlerin satış ve pazarlama bölümü gibi faaliyet gösterip ürün/marka bilinirliliğini ve satışların maksimizasyonunu gerçekleştirir.

        Satış ve pazarlama konusunda çalıştığımız modeller başlıklar halinde şöyledir.
 • Şirketinizin Satış ve Pazarlama Faaliyetleri:  Şirketinizin tüm satış ve pazarlama faaliyetlerini yerine getirmek. Şirketinizin sunduğu tüm ürün ve hizmetleri  hazırlamak için harcadığınız emek ve özeni kötü yönetilen satış ve pazarlama aktiviteleri sebebiyle çöpe atmamak ve amaçladığınız bilinirlik ve satış rakamlarına ulaşmak için bu işi uzmanına yani T-Çözüm'e bırakın. Satış ve Pazarlama hizmetini out-source (taşeron) ettiğiniz diğer faaliyetler gibi yönetmenizi sağlamak.
 • Şirketinizin Satış ve Pazarlama Faaliyetleri: Satışını veya pazarlamasını yaptığınız bir veya birkaç ürün için Pazarlama ve satış faaliyetlerinin tamamını üstlenmek.
 • Telemarketing Faaliyetleri: Bilişim ürünlerinizi Çağrı merkezimiz ile tanıtımını ve satışını gerçekleştirmek.
 • Distribütörlük Faaliyetleri: Ürününüzün Distribütörlüğünü yaparak satışını gerçekleştirmek
       
4. Sigorta Yazılım Danışmanlığı

        T-Çözüm 20 yıllık sigorta şirketleri bilgi işlemi tecrübesi ve OCP (Oracle Certified Professional) Sertifikalı uzmanları ile sigorta şirketlerinin bilgi işlem ve yazılımlarına yönelik çalışmalar yapmaktadır. Sigorta alanında sahip olduğu bu tecrübe ve birikim ile hem danışmanlık hizmeti hem de yazılımlar hazırlamakta Sigorta şirketleri ve Sigorta ekspertiz firmaların iş yükünü hafifleterek daha kısa zamanda daha verimli ve etkin çalışmalarını sağlamaktadır. 

         Sigorta alanında faaliyet gösteren firmaların ihtiyaç ve taleplerine göre yazılım uygulamaları geliştirilmekte olup ilgili personele eğitimi verildikten sonra teslim edilen projelerinizin daha sonra gelebilecek ek talepleri karşılanmakta ve her türlü teknik desteği de sağlanmaktadır. Böylece sadece proje bitimine kadar değil işletmenizin sürekli gelişim sürecinde her türlü ihtiyacınız için daima yanınızda olup size sürekli destek sağlamak amacındadır.

 


 
Ana sayfa l Firmamız l Hizmetlerimiz l Partnerlerimiz l Referanslarımız l İletişim l Hesap bilgilerimiz

2011 © T-Çözüm l Gizlilik ve güvenlik l Genel kullanım şartları
    
 
E-mail adresinizi ekleyin, kampanyalardan haberdar olun.