info@t-cozum.com Bayi girişi
XML Image Slideshow

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
 


Genel Müdür Değişikliği

Genel Müdür olarak görev yapan Fatma Şenadam istafa etmiş yerine 28.12.2011 tarihinde İbrahim Kuzucu Genel Müdür olarak atanmıştır.
   Devamı

6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu Resmi Gazetede Yayınlandı

Kanun; Her sermaye şirketinin, bir internet sitesi açmasını, şirketin internet sitesi zaten mevcutsa bu sitenin belli bir bölümünü kanunda belirtilen hususların yayımlanmasına özgülemek zorunda olduğunu belirmektedir.
   Devamı

İnternte Sitesi Olmayana Hapis

17 Şubat 2011 Sabah Gazetesi İnternet sistesinde yayınlana habere göre; "Yeni Türk Ticaret Kanunu'na göre internet sitesi olmayan şirket yöneticilerine hapis cezası geliyor."
   DevamıBütün haberleri göster  
 
Sigorta yazılımı / Danışmanlığı


 T-Çözüm 20 yıllık sigorta şirketleri bilgi işlemi tecrübesi ve OCP (Oracle Certified Professional) Sertifikalı uzmanları ile sigorta şirketlerinin bilgi işlem ve yazılımlarına yönelik çalışmalar yapmaktadır. Sigorta alanında sahip olduğu bu tecrübe ve birikim ile hem danışmanlık hizmeti hem de yazılımlar hazırlamakta Sigorta şirketleri ve Sigorta ekspertiz firmaların iş yükünü hafifleterek daha kısa zamanda daha verimli ve etkin çalışmalarını sağlamaktadır. 

         Sigorta alanında faaliyet gösteren firmaların ihtiyaç ve taleplerine göre yazılım uygulamaları geliştirilmekte olup ilgili personele eğitimi verildikten sonra teslim edilen projelerinizin daha sonra gelebilecek ek talepleri karşılanmakta ve her türlü teknik desteği de sağlanmaktadır. Böylece sadece proje bitimine kadar değil işletmenizin sürekli gelişim sürecinde her türlü ihtiyacınız için daima yanınızda olup size sürekli destek sağlamak amacındadır.

 


 
Ana sayfa l Firmamız l Hizmetlerimiz l Partnerlerimiz l Referanslarımız l İletişim l Hesap bilgilerimiz

2011 © T-Çözüm l Gizlilik ve güvenlik l Genel kullanım şartları
    
 
E-mail adresinizi ekleyin, kampanyalardan haberdar olun.