info@t-cozum.com Bayi girişi
XML Image Slideshow

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
 


Genel Müdür Değişikliği

Genel Müdür olarak görev yapan Fatma Şenadam istafa etmiş yerine 28.12.2011 tarihinde İbrahim Kuzucu Genel Müdür olarak atanmıştır.
   Devamı

6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu Resmi Gazetede Yayınlandı

Kanun; Her sermaye şirketinin, bir internet sitesi açmasını, şirketin internet sitesi zaten mevcutsa bu sitenin belli bir bölümünü kanunda belirtilen hususların yayımlanmasına özgülemek zorunda olduğunu belirmektedir.
   Devamı

İnternte Sitesi Olmayana Hapis

17 Şubat 2011 Sabah Gazetesi İnternet sistesinde yayınlana habere göre; "Yeni Türk Ticaret Kanunu'na göre internet sitesi olmayan şirket yöneticilerine hapis cezası geliyor."
   DevamıBütün haberleri göster  
 
Sektörel yazılım


Sigorta Yazılım ve Danışmanılığı

   20 yıllık sigorta şirketleri bilgi işlemi tecrübesi ve OCP (OracleCertifiedProfessional) Sertifikalı uzmanları ile sigorta şirketlerinin bilgi işlem ve yazılımlarına yönelik çalışmalar yapmaktadır. Sigorta alanında sahip olduğu bu tecrübe ve birikim ile danışmanlık hizmeti, eğitim hizmeti ve de yazılımlar hazırlayarak müşterilerine sunmaktadır.

Sigorta Eksper Yazılımı

  Sigorta eksperlerine ve eksper şirketlerine yönelik olarak hazırlanmış olan bu program Elementer Sigorta alanında sigorta ekspertizi yapan firmalar ve eksperler için tüm dosyaların durumlarının takibi, maliyetlerin, alcakların ve çalışılan firmalarla ilgili tüm takiplerinin ve raporlamalarının yapılmasını sağlamakla birlikte. Sigorta Eksperinin raporlarunu hazırlayabileceği kolay bir platformda sunmaktadır.


Evrak Takip ve Arşivleme Yazılımı


  Firmanın tüm evraklarının elektronik ortamda tutulması, şirket içi dağıtımının ve raporlamalarının yapılmasını sağlayan yazılımlar hazırlayarak müşterilerine sunmaktadır.
 


Çağrı Merkezi Kurumsal Uygulamaları (CEB)


  Çağrı Merkezlerinde Kurumsal iş süreçlerini yönetmek için geliştirilmiş bir uygulamadır. Bu uygulama ile şirketinize verimlilik, maliyet ve yönetimsel kazançlar sağlayabilirsiniz. İşe Alım, Personel Yönetimi, Puantaj, İzin Bordro süreçlerini içeren CEB modülleri kullanımı kolay ve zengin fonksiyonlara sahiptir.
 


Çağrı Merkezi Performans Yönetimi (PERFORMANT)


  PerformANT, çağrı merkezlerinde performans yönetimi için gerekli olan uçtan uca çözümü sunmaktadır. Çağrı merkezi çalışanlarınızın şirket hedefleri doğrultusunda etkin bir şekilde çalışmalarını sağlayacak ve çalışan memnuniyeti, kariyer hedefi, eğitim ihtiyacı gibi diğer konularda da size yol gösterecek bir uygulamadır.
 


Kolay İcra Takibi (www.kolayicratakibi.com)

  Avukatların takip taleplerini % 100 UYAP uyumlu olarak, en kolay ve en hızlı şekilde hazırlayabilmeleri için tasarlanmış olan tamamı internet tabanlı kurgulanmış bir e- iş sistemdir.

 

 

 


 
Ana sayfa l Firmamız l Hizmetlerimiz l Partnerlerimiz l Referanslarımız l İletişim l Hesap bilgilerimiz

2011 © T-Çözüm l Gizlilik ve güvenlik l Genel kullanım şartları
    
 
E-mail adresinizi ekleyin, kampanyalardan haberdar olun.