info@t-cozum.com Bayi girişi
XML Image Slideshow

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
 


Genel Müdür Değişikliği

Genel Müdür olarak görev yapan Fatma Şenadam istafa etmiş yerine 28.12.2011 tarihinde İbrahim Kuzucu Genel Müdür olarak atanmıştır.
   Devamı

6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu Resmi Gazetede Yayınlandı

Kanun; Her sermaye şirketinin, bir internet sitesi açmasını, şirketin internet sitesi zaten mevcutsa bu sitenin belli bir bölümünü kanunda belirtilen hususların yayımlanmasına özgülemek zorunda olduğunu belirmektedir.
   Devamı

İnternte Sitesi Olmayana Hapis

17 Şubat 2011 Sabah Gazetesi İnternet sistesinde yayınlana habere göre; "Yeni Türk Ticaret Kanunu'na göre internet sitesi olmayan şirket yöneticilerine hapis cezası geliyor."
   DevamıBütün haberleri göster  
 
Satış pazarlama


Satış ve pazarlama kadrosuna sahip olmayan şirketlerin ürettikleri veya satışını yaptıkları ürünler için böyle bir kadro kurmak ve bunların maliyetlerini göğüslemek sonuçta beklenen kara ulaşılmadığı zaman hiçbir anlam ifade etmemektedir.

        T-Çözüm uzman ekibi ve satış-pazarlama alanındaki tecrübesiyle sizin kendinize ait bir ekip kurmanıza veya mevcut ekibinizi büyütmeye gerek kalmadan tüm bu faaliyetleri yürüterek satışı maksimize edip ürün bilinirliğini arttırma konusunda en büyük çözüm ortağınız olacaktır.

        Kendi içinizde yapacağınız satış-pazarlama faaliyetlerini tüm sabit giderlerinden ve yönetim zorluklarından sizi kurtaran çalışma yöntemiyle satışın arttırılması konusunda çözüm ve faaliyetler yürüten T-Çözüm kazan-kazan modeliyle iş yapmaktadır.

         Satış ve pazarlama hizmetlerini şirketlerin satış ve pazarlama bölümü gibi faaliyet gösterip ürün/marka bilinirliliğini ve satışların maksimizasyonunu gerçekleştirir.

        Satış ve pazarlama konusunda çalıştığımız modeller başlıklar halinde şöyledir.

  • Şirketinizin Satış ve Pazarlama Faaliyetleri:  Şirketinizin tüm satış ve pazarlama faaliyetlerini yerine getirmek. Şirketinizin sunduğu tüm ürün ve hizmetleri  hazırlamak için harcadığınız emek ve özeni kötü yönetilen satış ve pazarlama aktiviteleri sebebiyle çöpe atmamak ve amaçladığınız bilinirlik ve satış rakamlarına ulaşmak için bu işi uzmanına yani T-Çözüm'e bırakın. Satış ve Pazarlama hizmetini out-source (taşeron) ettiğiniz diğer faaliyetler gibi yönetmenizi sağlamak.
  • Şirketinizin Satış ve Pazarlama Faaliyetleri: Satışını veya pazarlamasını yaptığınız bir veya birkaç ürün için Pazarlama ve satış faaliyetlerinin tamamını üstlenmek.
  • Telemarketing Faaliyetleri: Bilişim ürünlerinizi Çağrı merkezimiz ile tanıtımını ve satışını gerçekleştirmek.
  • Distribütörlük Faaliyetleri: Ürününüzün Distribütörlüğünü yaparak satışını gerçekleştirmek
 


 
Ana sayfa l Firmamız l Hizmetlerimiz l Partnerlerimiz l Referanslarımız l İletişim l Hesap bilgilerimiz

2011 © T-Çözüm l Gizlilik ve güvenlik l Genel kullanım şartları
    
 
E-mail adresinizi ekleyin, kampanyalardan haberdar olun.