info@t-cozum.com Bayi girişi
XML Image Slideshow

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
 


Genel Müdür Değişikliği

Genel Müdür olarak görev yapan Fatma Şenadam istafa etmiş yerine 28.12.2011 tarihinde İbrahim Kuzucu Genel Müdür olarak atanmıştır.
   Devamı

6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu Resmi Gazetede Yayınlandı

Kanun; Her sermaye şirketinin, bir internet sitesi açmasını, şirketin internet sitesi zaten mevcutsa bu sitenin belli bir bölümünü kanunda belirtilen hususların yayımlanmasına özgülemek zorunda olduğunu belirmektedir.
   Devamı

İnternte Sitesi Olmayana Hapis

17 Şubat 2011 Sabah Gazetesi İnternet sistesinde yayınlana habere göre; "Yeni Türk Ticaret Kanunu'na göre internet sitesi olmayan şirket yöneticilerine hapis cezası geliyor."
   DevamıBütün haberleri göster  
 
Hosting


       T-Çözüm olarak internet üzerinde direk hosting satışı yapmıyoruz. Hosting hizmetini müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun olarak planladıkdan sonra vermekteyiz. Yapmış olduğumuz tüm web tabanlı çalışmalarımız ve internet siteleri için teknik desteği verilen ve güvenli hosting hizmetini sağlamaktayız. Bayilerimiz için bayi hosting hizmeti de vererek bu alanda onları desteklemekteyiz.

       İhtiyaç duymanız durumunda size özel hosting hizmeti sağlayabiliriz. Uygun fiyat ve ödeme koşulları ile hosting ihtiyaçlarınızda da yanınızdayız.

       Bizden alınan tüm internet siteleri için 1 yıl boyunca domain ve hosting hizmetini hediye etmekte, daha sonraki yıllarda da bu hizmetleri uygun fiyatlara sağlamaktayız.

          Hosting Sözlemesine buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

 


 
Ana sayfa l Firmamız l Hizmetlerimiz l Partnerlerimiz l Referanslarımız l İletişim l Hesap bilgilerimiz

2011 © T-Çözüm l Gizlilik ve güvenlik l Genel kullanım şartları
    
 
E-mail adresinizi ekleyin, kampanyalardan haberdar olun.