info@t-cozum.com Bayi girişi
XML Image Slideshow

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
 


Genel Müdür Değişikliği

Genel Müdür olarak görev yapan Fatma Şenadam istafa etmiş yerine 28.12.2011 tarihinde İbrahim Kuzucu Genel Müdür olarak atanmıştır.
   Devamı

6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu Resmi Gazetede Yayınlandı

Kanun; Her sermaye şirketinin, bir internet sitesi açmasını, şirketin internet sitesi zaten mevcutsa bu sitenin belli bir bölümünü kanunda belirtilen hususların yayımlanmasına özgülemek zorunda olduğunu belirmektedir.
   Devamı

İnternte Sitesi Olmayana Hapis

17 Şubat 2011 Sabah Gazetesi İnternet sistesinde yayınlana habere göre; "Yeni Türk Ticaret Kanunu'na göre internet sitesi olmayan şirket yöneticilerine hapis cezası geliyor."
   DevamıBütün haberleri göster  
 
Genel kullanım şartları


Ödeme işlemi

www.t-cozum.com alışverişlerinizde Kredi Kartı ve Banka Havalesi ile ödeme imkanı sunmaktadır.

Kredi Kartı ile ödeme sitemiz Rapid SSL 128 bit SSL Security Sertifikası ile korunmaktadır. Girmiş olduğunuz kredi kartı numarası 128 bit SSL teknolojisi ile şifrelenerek ilgili bankaya ulaştırılmakta ve kimsenin bu bilgiye erişmesi mümkün olmamaktadır. www.t-cozum.com kart numarası ve şifrelerinizi kayıt etmez, saklamaz.

Havale ile yapacağınız ödemelerde ödeme hesabımıza ulaştıktan sonra siparişiniz onaylanacaktır. Havale ile ödeme işleminde ödeme onayları mesai saatleri içerisinde gerçekleştirilmektedir.

Web sitesi domain(site ismi), hosting(barındırma) ve hizmet yenilemesi ve transferleri

Müşterinin T-ÇÖZÜM den Kampanya dahilinde veya kampanya haricinde temin ettiği web sitesi hizmeti, Domain ve Hosting hizmetleri 1 yıl için geçerli olup süre bitiminde hizmet bedeli web paketi güncel fiyatının 1/10 u bedeline Domain ve Hosting ise www.t-cozum.com sitesinde güncel olarak verilmekte olan bedelleri ile 1 (bir) er yıllık olarak yenilenmektedir.

Sitemizde sunulan web sitesi paketlerinin fiyatları sitenin hosting hizmetinin T-ÇÖZÜM'ün kendi server'ında veya anlaşmalı olduğu server'da barındırılması koşulu ile fiyatlandırılmaktadır. Müşteri sitesini T-ÇÖZÜM kontrolü dışında başka bir Hosting firmasından almak ister ise Site fiyatının 3 katını ödemek koşulu ile mümkündür.   


Ücret İadesi

Kullanıcı, satın aldığı ürün veya hizmetlerden memnun kalmadığı taktirde, ürünün satış tarihinden itibaren 30 gün içerisinde, bilgi@t-cozum.com mail adresine para iadesi talebinde bulunabilir. T-ÇÖZÜM para iadesini kullanıcının doğrudan kredi kartına veya Havale/EFT işlemini yaptığı banka hesabına yapar. Havale veya EFT yolu ile yapılacak para iadelerinin banka hesabına geçmesi 2-3 iş günü sürebilir.

Kullanıcı kaynaklı, banka kaynaklı veya yazılımsal kaynaklı başka bir problem nedeni ile kredi kartından fazla miktar çekilmiş kullanıcılar bu hadiseyi ve geri ödeme talebini bilgi@t-cozum.com mail adresine bildirmekle yükümlüdürler. Kullanıcının bildirimini takiben, kullanıcının kredi kartına gerekli iade yapılacaktır. Aksi takdirde kullanıcı aleyhine oluşabilecek zarardan T-ÇÖZÜM sorumlu tutulamaz. Kullanıcının T-ÇÖZÜM operatörlerine haber vermeden satışı iptal ettirmesi durumunda, bankadan dönecek olan "Charge Back" ihbarlarına istinaden satılan ürün ve hizmetler T-ÇÖZÜM tarafından alıkonulabilir, kullanıcı hesabı durdurulabilir. 

Garanti Şartları

T-ÇÖZÜM tarafından geliştirilen yazılımların ve uygulamaların tümü garantimiz altındadır. Garanti süresi fatura tarihinden itibaren başlamaktadır. T-ÇÖZÜM, son kullanıcının yazılımı satın aldığı başlangıç tarihinden itibaren 1(Bir) YIL süresince yazılımdaki üretim hatalarına karşı garanti eder. Yazılımlarımızda üretici firmadan dolayı kaynaklanan hatalarda teknik servis ücreti talep edilemez.

Türkiye Cumhuriyeti Fikir ve Sanat Eserleri Kanununa göre yönetmelik, anında ifa edilen hizmetlere cayma hakkı tanımamıştır. Örneğin, anında indirilip kullanılan yazılım ve programlarda, anında indirilebilen müzik yada videolarda, sipariş üzerine özel olarak hazırlanan ürünlerde, son kullanma tarihi geçebilecek mallarda, paketi açılmış kaset, CD ve benzeri veri depolama aygıtlarında, e-gazete ve e-kitap gönderilmesi durumunda tüketici hiçbir şekilde cayma hakkını kullanıp ürünü iade ederek parasını isteyemeyecektir.

Site'de T-Çözüm tarafından yazılımı yapılmamış veya üretilmemiş olan ürünler üretici / ithalatçı firmaların ya da yetkili servislerin garantisi altındadır.

Satış Sonrası Destek

T-ÇÖZÜM 'ün, kullanıcılarına sağladığı ürünler için satış sonrası destek taahhüdü burada tanımlı koşullar ile sınırlandırılmıştır. T-ÇÖZÜM'ün asli görevi kullanıcılara sağladığı servislerin sağlıklı bir biçimde işlemesinden ibarettir. T-ÇÖZÜM operatörleri kullanıcılara sağlanan servisleri 7 gün 24 saat takip eder.

T-ÇÖZÜM kendinden veya kullanıcıdan kaynaklanmayan problemlerin çözümü için problem sahibi kuruluşun probleme çözüm getireceği süre için bir taahhüt vermez.

T-ÇÖZÜM çağrı merkezi telefon aracılığı ile de kullanıcılara satış sonrası destek ve bilgilendirme servisleri sağlanmaktadır. T-ÇÖZÜM çağrı merkezine gelen bütün çağrılar kaydedilebilir. T-ÇÖZÜM çağrı merkezi sadece iş günleri 09:00 –18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir, bu saatler dışında çağrı merkezi hizmet vermemektedir.

T-ÇÖZÜM'ın istihdam ettiği "Nitelikli Personel” sadece iş günleri mesai saatleri dahilinde çalışmaktadır. Mesai saatleri dışında gündeme gelmiş ve sadece nitelikli personel tarafından çözümü mümkün olan, kullanıcı kaynaklı problem ve istekler, ancak nitelikli personelin mesaiye başladığı andan itibaren çözümlenebilirler. Hadisenin vukuu bulunduğu anda nitelikli personelin mevcut olmaması halinde, operatör konunun ne kadar zaman sonra çözümlenebileceğini kullanıcıya bildirir.


Muhasebe İşlemleri

T-ÇÖZÜM tarafından, kullanıcılarına ait ürün ve hizmetlerin alan adı tescil süre sonu, sözleşme yenileme uyarıları, kullanıcının belirttiği e-posta adresine son ödeme tarihine veya alan adının tescil süresinin bitimine 30, 15, 7 gün kala bildirilir. Bu e-posta içindeki ürün fiyatı bilgisi, hatırlatmanın gönderildiği tarihteki ürün fiyatı bilgisi olup, fiyat değişikliği yapılan dönemlerde hatırlatma periyotları arasındaki zaman farkları nedeni ile ödeme sayfası ve tarafınıza gönderilen hatırlatmadaki ürün bedelleri farklılık gösterebilir. Bu tip durumlarda www.t-cozum.com adresinde ilan edilmiş olan ürün fiyatı esas alınır. Son ödeme tarihine kadar müteakip dönemin bakiyesinin ödenmemesi veya eksik ödenmesi durumunda ilgili ürün veya hizmet durdurulur. Son ödeme tarihini 15 gün geçmiş ve halen bakiyesi tahsil edilememiş veya bakiyesi eksik olan ürün veya hizmetlerin kullanıcı tarafından tekrar yenilenmeyeceği kabul edilerek sözleşme fesih edilir ve bu ürün ve hizmetlere ait veriler ve bu hizmet dahilinde kullanıcı veya kendi ziyaretçileri tarafından oluşturulan içerik silinebilir. Sözleşmenin fesih edilmesi ile birlikte T-ÇÖZÜM’ün sağlanan ürün ve servisler konusunda kullanıcıya karşı sorumlulukları sona erer. Sözleşmenin fesih edilmesi ile birlikte kullanıcının bu ürün veya hizmetler üzerindeki hakları sona erer. Bu ürün veya hizmetler artık başka bir kullanıcı tarafından satın alınabilir.

Havale taahhüdü ile oluşturulan siparişlerde ödeme dekontunun doğrulanması iş günlerinde 2-3 saat, hafta sonu ve resmi tatil süreçlerinde ise 2-9 gün kadar sürebilir. Bu nedenle, havale taahhüdü ile oluşturulan siparişlerde dekont doğrulanmasındaki gecikmelerden, ve bu gecikmelerden doğabilecek zarar ve mağduriyetten T-ÇÖZÜM sorumlu tutulamaz. T-ÇÖZÜM bu tip gecikmelerin bertaraf edilmesine ilişkin İnternet üzerinden kredi kartı ile ödeme seçenekleri sunmaktadır.

Siparişe ait faturanın gönderiminde kargo ücreti alıcıya aittir.

T-ÇÖZÜM haber vermeksizin, sağladığı servis ve ürünlerin fiyatlarında değişiklik yapabilir, güncel ürün fiyatları www.t-cozum.com adresinde ilan edildiği gibidir. T-ÇÖZÜM haber vermeksizin sağladığı servis ve ürünlerin kapsamlarında değişiklik yapabilir, güncel ürün kapsamları www.t-cozum.com adresindeki ilgili ürünün sayfasında ilan edildiği gibidir.

 


 
Ana sayfa l Firmamız l Hizmetlerimiz l Partnerlerimiz l Referanslarımız l İletişim l Hesap bilgilerimiz

2011 © T-Çözüm l Gizlilik ve güvenlik l Genel kullanım şartları
    
 
E-mail adresinizi ekleyin, kampanyalardan haberdar olun.